Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Insbruk, vendi ideal pėr tu vizituar edhe vetėm ;)

Insbruk, vendi ideal pėr tu vizituar edhe vetėm ;)
Publikuar: 16/09/15; 08:00

A keni menduar se cilin vend do ta vizitonit po qė se udhėtoni vetėm?! Ja njė nga zgjidhjet ideale ėshtė edhe qyteti i Insbruku nė Austri.

Kryeqendra e Tirolit nė Austri, Insbruku, ėshtė vendi mė i mirė nė Evropė pėr tė udhėtuar, nė qoftė se jeni vetėm dhe kėrkoni tė pėrjetoni njė aventurė, shkruan Puhia.com

I njohur gjerėsisht si qendra e sporteve dimėrore, Insbruku ndodhet nė zemrėn e Alpeve tė Evropės, nė afėrsi tė luginės Stubai dhe ėshtė zgjidhja mė e mirė pėr njė shumėllojshmėri sportesh dhe aktivitetesh.

Nuk ka rėndėsi stina kur vendosni ta vizitoni, ju do tė gjeni patjetėr diēka interesante pėr tė bėrė nė Insbruk. Puhia.com: Nėse pėlqeni alpinizmin ose ēiklizmin nėpėr male, ky ėshtė vendi ku mund ta praktikoni.

Nė qoftė se po kėrkoni tė pėrjetoni diēka tė re dhe tė guximshme, mund tė zgjidhni tė hidheni me parashutė ose aeroplan. Do t’ju duhet vetėm guxim dhe njė aparat fotografik qė t’i kujtoni kėto ēaste tė paharrueshme. /Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com