Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Shėtitja me ēikletė nė qytetin e Morzine tė Francės (Foto)

Shėtitja me ēikletė nė qytetin e Morzine tė Francės (Foto)
Publikuar: 02/09/15; 13:30

Pėr tė paktėn 10 minuta ēdo ditė, Chalet Musardičre nė Morzine bie nė heshtje, pėr tė ruajtur tingujt e takėmeve nė pjata.

Ushqimi nė njė pushim nė malin Flow ėshtė pothuajse aq i njohur sa ēiklizmi dhe tabelat e ‘nxehta’ te darkės nė banesėn ku akomodohesh ėshtė vendi ku rrugėt kompletohen; miqte gjenden dhe rrefimet ndahen me ta.

Morzine nė zonėn e Portes du Soleil prej kohėsh konsiderohet si nje rrahje-zemre e ēiklizmit malor evropian, me ēdo gjė qė nga shtigjet pėrreth vendit tek ecjet marramendėse.

Sara dhe Guy, tė cilėt drejtojne te ardhurit nė Flow, janė ēiklistė tė talentuar malorė dhe u ofrojnė mysafirėve ēdo gjė nga rruga dhe kėshillat pėr tė ngarė biēikletėn, apo dhe trajnimet pėr tė, po dhe pėr ndihmėn mjekėsore kur keni nevojė.

Atmosfera nė ambjentet e pėrbashkėta ėshtė e shoqėrueshme dhe gjithėpėrfshirėse: nėse ju nuk keni ardhur me miqtė tuaj me siguri qė do tė largoheni me disa. /Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com