Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Telefoni i partnerit tuaj!​ Tė kontrollosh apo jo, si mendon ti?

Telefoni i partnerit tuaj!​ Tė kontrollosh apo jo, si mendon ti?
Publikuar: 11/05/16; 00:08

A ju ka ndodhur ndonjė tė pranoni se nuk e ka pasur mendimin tė lexojė mesazhet nė smartphone apo kompjuterin e partnerit tuaj, teksa ai\ajo do jetė duke bėrė ndonjė punė tjeter?!

Aplikacionet teknologjike ndihmojnė shumė ata qė duan tė spiunojnė, por nuk mungojnė as opinionet pro dhe kundėr. A tė ka ndodhur ndonjėherė ti kontrollosh telefonin atij? Ja ēfarė nuk duhet tė nėnvlerėsoni:

Aplikacione spiune

Mund tė regjistrosh telefonatat, dhe jo vetėm: aplikacionet moderne e bėjnė teknologjinė njė fushė tė minuar ku privatėsia rrezikon tė bėhet edhe utopike.

Ēėshtje dyshimesh

Mungesa qė vihen re, mė pak gjeste dashurie, heshtje tė zgjatura, shpesh janė ndjesi qė e ēojnė njė person tė kėrkojė disa indicie. Gjurmė qė mund tė tregojnė gėnjeshtra tė vogla, apo pabesi.... absolutisht asgjė! E vėrteta ėshtė nė ndėrtimin e njė besimi nė lidhje qė ėshtė komplekse, dhe ja pse tė lexosh me qėllim mesazhet qė nuk janė pėr ne, shkon pėrtej faktit tė tė qėnit zbuluar.

Alarmi i xhelozisė

Xhelozia mund tė luajė shaka tė shėmtuara dhe tė nxisė njė obsesion qė pėrbėn problem mė pas. Por nė raste tė tilla kontrolli ndaj partnerit nuk tė lehtėson ankthin, pėrkundrazi rrezikon tė krijojė njė rreth vicioz qė duket gjithnjė e mė i vėshtirė pėr tu thyer. Ke dyshime? Pėrballu me partnerin. Nuk duhet njė celular pėr tė matur pasionin e njė ēifti.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com