Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Dashuria qė​ nuk shuhet pė​r 75 vjet bashkė! (Foto)

Dashuria qė​ nuk shuhet pė​r 75 vjet bashkė! (Foto)
Publikuar: 05/04/16; 00:10

Fred dhe Marjorie Mawby kanė festuar pėrvjetorin e 75-tė tė martesės sė tyre. Sot 95-vjeēar, ēifti ėshtė njohur nė njė takim tė dyfishtė. Fred i ėshtė dashur tė shoqėrojė shokun e tij, i cili do tė takohej me motrėn e Marjorie.

Ishte viti i largėt 1938, kur janė takuar pėr herė tė parė, dhe tre vite mė pas, mė 1941 u kurorėzuan me martesė. Ēifti thotė se pėr shkak tė peripecive nė jetė u ėshtė dashur tė punojnė shumė dhe mund tė shiheshin sė bashku vetėm nė fundjavė.

Fred ankohet edhe sot se bashkėshortja e tij shpenzon shumė para. “Unė nuk mund tė dilja as pėr tė pirė diēka, apo pėr cigare, pasi me rrogėn time mė duhet tė siguroja njė jetesė tė mirė sime shoqe dhe vajzave, dhe Marjorie i pėlqente shumė tė shpenzonte paratė tona pėr pazar. Ne jemi ende bashkė pas 75 vjetėsh pavarėsisht ulje-ngritjeve pėr paratė dhe si Marjorie i shpezon ato, ne i kemi bėrė dallimet”, thotė Fred.

“Martesa jonė ka qėnė e rregullt, me pėrjashtim tė disa gricjeve pėr shpenzimin e parave, por kemi ditur ti kalojmė”, thotė Marjorie, sot 95 vjeē. Ēifti ka katėr vajza, Anne, 71 vjeē, Angela, 70 vjeē, Andy, 60 vjeē dhe Marlene, e cila ka ndėrruar jetė disa muajshe.


Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com