Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Ky 4-vjeēar po ēmend Internetin :O (Foto/Video)

Ky 4-vjeēar po ēmend Internetin :O (Foto/Video)
Publikuar: 07/03/16; 11:44

Modelingu ėshtė njė karrierė qė nis zakonisht kur je i ri, por njė djalosh londinez e ka nisur me shpejt seē duhet, falė njė tipari tė veēantė.

Flokėt kaēurrele ngjyrė gėshtenjė tė 4-vjeēarit Farouk James, pa pėrmendur fytyrėn e tij tė ėmbėl, kanė bėrė qė ai tė ēmendė Instagramin dhe Youtube.

Ai ka fituar disa punė si model, duke pozuar pėr njė sėrė firmash tė njohura fėmijėsh, ndėrsa nėna e tij, Bonnie ka publikuar njė video nė tė cilėn iu jep kėshilla prindėrve se si tė kujdesen pėr flokėt kaēurrela tė fėmijėve tė tyre.

Farouk ėshtė aq i vogėl sa akoma nuk ka filluar shkollėn mirėpo tashmė ai ėshtė bėrė tepėr i njohur nė rrjetet sociale dhe gjithashtu ka bėrė debutimin e tij tė parė, javėn e kaluar, nė “London Fashion Walk”.

Aktualisht ka mbi 70 mijė ndjekės nė llogarinė e tij nė Instagram qė menaxhohet nga e ėma, ndėrsa kjo e fundit ka treguar se e ndalojnė nė rrugė pėr tė bėrė foto me djalin e saj.


/DailyMail/
Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com