Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Ėshtė shumė vonė kur tė thoni ‘Po’!

Ėshtė shumė vonė kur tė thoni ‘Po’!
Publikuar: 01/03/16; 09:48

Martesa ėshtė tė jetosh nė ēift, dhe tė hapėsh horizonte tė reja, ku ndan me partnerin/en ėndrrat dhe frikat. A ka momente vėshtirėsie? Sigurisht qė po, janė pjesė e lidhjes pasi tė kesh kėrkesat e tua dhe tė plotėsosh dhe ato tė tjetrit nuk ėshtė e lehtė, trasmeton Puhia.

Ja disa gjėra qė duhet tė dini para se tė martoheni:

Nuk ėshtė si e mendon

Harro ēfarėdo tė kesh nė mendje, pasi do tė jetė shumė ndryshe nga ajo qė imagjinon. Njė kėshill? Mos ndėrtoni kėshtjella nė ajėr me pritshmėritė qė doni tė keni, por kėnaquni me momentin qė jetoni.

Mund t’ia dalėsh

Njė nga gabimet mė tė mėdha ėshtė qė harrojmė se pėrkrah do tė kemi njeriun me tė cilin jemi dashuruar, na ka bėrė tė qeshim, tė lumturohemi e tė bėjmė ēmendurira. Do tė ketė edhe momente ku e pėrditshmja do tė kalojė spontanitetin, por duhet tė flasėsh gjithmonė me zemėr. Mėsohuni tė thoni atė qė mendoni me diplomaci, ėshtė mjaft pozitive pėr njė ēift.

Seks... apo jo

Tė jetosh nė tė njėjtėn ēati do tė thotė tė jesh mė shpesh me partnerin. Viroza, faturat dhe lodhja, ndonjėherė mund tė zbehin dėshirėn seksuale, por kujdes, mos e braktisni tjetrin. Rreziku? Do tė jetė shumė vonė kur tė kuptoni qė distanca mes jush ėshtė krijuar.

Njė orė pėr veten

Mos i lini pas dore pasionet tuaja, dedikojini tė paktėn njė orė, pasi kjo ėshtė thelbėsore pėr ekuilibrin mes tė dyve. Tė gėzosh kohėn tėnde tė lira, ka efekte pozitive tek tė dy, ndihmon nė kreativitet dhe krijon lehtėsira nė raport.

Ky ėshtė momenti i duhur!

Nė pjesėn mė tė madhe shkak i divorceve janė mospėrshtatja me njėri-tjetrin, dhe mos sqarimi i pozicioneve qė nė fillim tė martesės. Pavarėsisht se mund tė dukemi sikur ndryshojmė, nė thelb ne jemi ata qė kemi qėnė. Tė uleni nė tavolinė dhe tė diskutoni pėr shembull, kur mund tė keni fėmijė, kush do marr disa pėrgjegjėsi e kush disa tė tjera etj. Por diskutojini, mos i lini pas dore, pasi ju hapin probleme mė vonė nė martesė. Martesa ka nevojė pėr kurajo dhe ndershmėri, dhe... njė buzėqeshje.

/SHQIP/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com