Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Selfie qė po bė​nė​ konfuz tė​ gjithė​ botėn :O (Video)

Selfie qė po bė​nė​ konfuz tė​ gjithė​ botėn :O (Video)
Publikuar: 22/02/16; 08:47

Kur Kaylan Mahomes postoi njė foto selfie me binjaken e saj, Kyla dhe tė ėmėn, rrjeti social u bė mjaft konfuz. Nė diēiturėn e fotos sė gjimnazistes shkruhej: “Mami, binjakja dhe unė”.

Por pėr shkak tė ngjashmėrisė sė jashtėzakonshme, dhe rinisė sė lėkurės, duket se fotoja bėn fjalė pėr trinjake, duke u ngatėrruar se kush ėshtė nėna.

Pasi panė suksesin qė pati selfie e tyre, familja krijoi njė faqe nė Instagram pėr tė shpėrndarė mė shumė foto tė treshes qė jeton nė Indianapolis.

Por sėrish pyetja e madhe mbetet: “Kush ėshtė mamaja?”. Postimi i dytė prej tyre mund tė na japė ndonjė tė dhėnė.

Postimi ėshtė njė video e njė prej vajzave qė mban kamerėn teksa tė treja pozojnė pėr njė foto. Mė pas ato shpėrthejnė nė tė qeshura, kur e kuptojnė se po regjistrojnė video. Nė diēiturė thuhet: “Kur mami juaj mendon se ėshtė foto”, dhe hashtagu #whosthemom? (kush ėshtė mami.)

E nė fakt zonja nė tė majtė duket mjaft e ngjashme me atė me xhaketė tė zezė nė foton e mėparshme. E gjeni dot? /SHQIP/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com