Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Njė pushtim zemrash pėr tė dashuruarit!

Njė pushtim zemrash pėr tė dashuruarit!
Publikuar: 08/02/16; 13:37

Nė njė shoqėri ku moda ndryshon, ka ende disa gjėra qė ta pashpjegueshme qė janė tė kristalizuara nė kohė. Njėsoj si Shėn Valentini.

Edhe kėtė vit zemra dhe rahjet e zemrės nė formėn e vėthėve, byzylykėve, unazave, varėseve etj. Pėr tė mos folur pastaj pėr t-shirt, ēanta, ēizme, madje dhe kėllėf celulari tė firmave tė njohura tė modės.

Por a ėshtė kjo njė shenjė e konformizmit tregtar apo thjesht provė e faktit qė gratė nė fund tė fundit mbetetn romantike tė pashėrueshme, dhe nuk ka barazi ti bajė?

Por pse simboli i zemrės?

Sipas filozofisė, zemra ėshtė simboli i fortė qė tė jep idenė e pėrkatėsisė. “Mendoj se tė rinjtė kėrkojnė romantizmin mė shumė se ne tė rriturit, qė kėrkojnė simbolin e bashkimit, atė tė dy gjysmėzemrave nė njė”, thotė filozofja Laura Campanello.

Tendenca, tė dekoruara

Por a justifikohet kėshtu edhe mungesa e fantazisė nga ana e kompanive. Nuk ka asnjė model tė ri tė festimit tė Shėn Valentinit, pasi janė tė sigurėt pėr shitjet e zemrave.

Love, fjala mė e pėrdorur nė rrjetet sociale nė 2015

Kjo shpjegon dhe faktin se fjala Love ka qėnė hashtagu mė i pėrdorur nė 2015 nė Instagram. Qė nga ’86 qė Kisha e hoqi nga Shėn Valentinin nga kalendari, dhe e zėvendėsoi me shenjtorėt Cirillo dhe Metodio, Shėn Valentini ėshtė bėrė njė legjendė botėrore e dashurisė. /SHQIP/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com