Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Ja si mund ta harroni mė shpejt dhe lehtė ata qė kemi dashuruar!​

Ja si mund ta harroni mė shpejt dhe lehtė ata qė kemi dashuruar!​
Publikuar: 09/12/15; 12:37

Disa nga kėshillat tė referuar nga AskMen.com tė cilat do ti mėsoni mė poshtė se si mund ta harroni njė tė dashur tė kaluar dhe se a kanė efekt kėshillat mė poshtė, trasmeton Puhia.

Merru me veten tėnde!

Nėse gjatė lidhjes ju kanė munguar disa gjėra tė caktuara si tė merreni vetėm me veten tuaj, tė kaloni kohė nėn shoqėrinė e miqve mė tė mirė apo tė dilni si dikur, ribėjini kėto gjėra. Duke nisur qė nga pasditet qė mund tė preferoni t'i kaloni mbyllur duke menduar nė shtėpi: zėvendėsojini me njė pasdite jashtė nė natyrė. Sporti ėshtė miku mė i mirė nė tė tilla raste, si ēlirues i melatoninės pasi ndihmon qė energjitė e kėqija tė largohen dhe tė ēlirohen.

Fshije nga celulari dhe facebook-u

Mos i telefono mė, mos kontrollo mė facebook-un e tij dhe mos shko nė vendet qė ai frekuenton. Kėto janė disa rregulla bazė qė duhet tė ndiqni nėse doni ta harroni dikė qė mė pare ka qenė qendra e universit pėr ju. Nėse nuk ia dilni dot ,tė paktėn tentoni ta fshini nga celulari dhe facebooku juaj sepse ndryshe do vazhdoni ta kujtoni dhe nuk do tė jetė e lehtė t'a harroni.

Pamje e re

Tė kujdesesh pėr veten ėshtė shenja mė e mirė e hapave tė harresės. Mos e lini veten pas dore, por kaloni kohė me veten tuaj duke u ndjerė mė mirė me njė look tė ri dhe, pse jo, me veshje tė reja. Fundja tė gjithė e dimė qė veshja tė sjell vetėbesim.

Ndrysho mendjen

Tė fshish nga kujtesa dikė qė ka patur shumė vend nė zemrėn tėnde si nė “Eternal sunshine of a spotless mind” ėshtė e vėshtirė, por tė paktėn duhet tė hiqni mendimet negative nga mendja. Pėrqafoni njerėzit qė vėrtet doni sepse ndihmon nė ēlirimin e oksitocinės dhe kaloni kohė me ata nė mėnyrė qė mendimet t'i ndani me tė afėrmit tė cilėt mund edhe t'ju kėshillojnė (flasim kėtu pėr njerėz vėrtet tė afėrt). Nėse herė pas here ju kujtohet ish-i juaj, mos buzė qeshni nga momentet e bukura tė kaluara, por kujtoni ato momente qė vėrtet nuk i keni duruar dot.

Mos e tako mė

Ka ndodhur shpesh qė ish-i tė takohet pėr t'u ‘sqaruar’ dhe pėrfundimi ka qenė shtrati pėrsėri. Kjo mund tė duket e bukur si ide, por nėse e pėrjetoni do kuptoni qė nuk ėshtė zgjidhja e duhur dhe do vuani mė shumė me kėtė kontakt (edhe nėse do tė jetė me tė vėrtetė njė ritakim). Ky lloj ritakimi mund tė ngjallė dėshirėn pėr t'u takuar pėrsėri dhe ndoshta pėr t'u rilidhur pėrsėri ndėrkohė qė e dini tė dy qė ėshtė e pamundur. Mos mendoni tė keni miqėsi mė njė ish tė dashur sepse kjo nuk do ndodhė kurrė./Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com