Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Ja disa nga rregullat qė​ tė​ keni njė lidhje mė​ tė lumtur!

Ja disa nga rregullat qė​ tė​ keni njė lidhje mė​ tė lumtur!
Publikuar: 01/12/15; 11:10

Pastroni rrobat, kryeni punėt e shtėpisė, dhe pėrgatisni ushqimin pėr familje. Keni harruar diēka?, Sigurisht, partnerin tuaj! Ėshtė e thjeshtė, ekziston personi qė fle pranė jush nė shtrat. Por shumica e arsyeve tė shkurorėzimeve sugjerojnė se neglizhenca e partnerit nė njė marrėdhėnie ėshtė ide e keqe, trasmeton Puhia.

Kėshtu qė, gjeni pak kohė pėr personin tė dashur, dhe do tė jeni tė lumtur pėrherė.

Provoni diēka tė re sė bashku

Alpinizmi si njė zakon i lidhjes tuaj mund tė jetė i vėshtirė. Por ēiftet qė e praktikojnė njė gjė tė tillė pėr shkak tė aktivitetit ngacmues i shtojnė marrėdhėnies sė tyre satisfaksion, sipas njė studimi tė fundit. Kėshtu qė filloni ti kushtoni rėndėsi marrėdhėnies dhe kėnaqėsisė tuaj.


Shkoni nė njė komedi, pėrgatisni sė bashku nė kuzhinė, dhe merrni me qira njė makinė si Volkswagen Beetle, Mustang ose ndonjė tjetėr tė ndryshme nga ajo qė keni dhe bėni njė udhėtim tė shkurtėr

Ushqehuni shėndetshėm

Kujdesuni pėr ushqimin. Bajamet, avokadot dhe arugula mund tė nxisin jetėn tuaj seksuale dhe tė rrisin fertilitetin.

Tregoni saktė shpenzimet

Afėrsisht 40 pėr qind e ēifteve tė martuara janė tė prirė pėr gėnjyer rreth shpenzimeve tė tyre, sipas njė studimi tė vitit 2004, ku paratė dolėn si arsyeja numėr njė pse ēiftet ziheshin. Nuk keni nevojė tė shndėrroheni nė njė martirfinanciar, por tė fshehėsh shpenzimet, ėshtė vetėvrasje pėr lidhjen tuaj.

Ja disa nga puthjet qė ēmendin partnerin tuaj?! (Foto/Video)

Flini me diēka tė kuqe

Hulumtimet kanė treguar se meshkujt i shohin femrat tė veshura me tė kuqe mė seksi se ato qė vishen me ngjyra tė tjera, si tė kaltėr dhe tė gjelbėr.

Mos e krahasoni vetėn me ēiftet tjera

Nuk ka rėndėsi nėse ju keni marrėdhėnie seksuale pesė herė nė javė ose pesė herė nė vit pėr aq kohė sa tė jeni tė lumtur. Nė fakt, njė studim i vitit 2008 gjeti se ēiftet qė mbanin shtrėnguar dorėn e njėri-tjetrit ishin mė pak tė stresuar se ata qė kishin marrėdhėnie tė shpeshta seksuale./Puhia


Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com