Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Ja pse partneri im qanė?! :O

Ja pse partneri im qanė?! :O
Publikuar: 25/11/15; 09:56

Kur R.E.M kėndonin njėherė e njė kohė, tė gjithė qanin ndonjėherė. Por disa njerėz qajnė mė shumė se tė tjerėt, madje dhe pėr gjėra qė janė veēanėrisht tė trishta.

Aaron Gillies, nga Londra, vuri re se bashkėshortja e tij, Lex, ishte njė nga kėta njerėz dhe vendosi tė ndante mosbesimin dhe zbavitjen e tij nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme.

Sentimental: The 31-year-old weeps when she sees cute pictures or videos of animals, when she is scared, and when her husband does something sweet

28-vjeēari, i njohur dhe si TechincallyRon nė rrjetet sociale ka shkruar njė listė prej nėntė gjėrash, qė e bėjnė tė qajnė 31-vjeēare Lex.

“Arsyet pse qan gruaja ime”, thuhet nė foton e postuar nė Igmur dhe Twitter. Nė krye tė listės lexon: Ajo zbuloi se mjelmat mund tė jenė homoseksuale dhe mendon se kjo ėshtė gjė e mirė

Quirks: Aaron (right) insisted that his wife Lex (left) isn't pregnant and has always been like this

Lista vijon me “Ajo ishte e dehur dhe pa njė foto tė njė derrkuci”, “Pres derisa tė errėsohet dhe bėj si “babadook”, “Njė lepurush ikėn me vrap nga njė dhelpėr arktike nė njė dokumentar”, “Nuk ka biskota nė shtėpi”, “I kujtohet prapė qė mjelmat janė homoseksuale”, “Kur unė i mbaj dorėn kur ajo nuk e pret”, “Unė gatuaj darkėn pas njė dite tė gjatė”, “Ajo sheh njė video pėr njė qen”.

Kėto janė listimet qė Aaron bėn. Postimi i tij ėshtė shpėrndarė mbi 30 mijė herė, dhe reagimet kanė qėnė nga mė tė ndryshmet.

Caring: The London-based comedian seems amused by his wife's emotions but made sure to ask for permission before posting the list online

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com