Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Vajza, a shfaqin karakterin tuaj veshjet intime?!

Vajza, a shfaqin karakterin tuaj veshjet intime?!
Publikuar: 17/11/15; 09:11

Keni kujdes! Veshjet intime mund ta tė tregojnė karakterin e vajzės me tė cilėn ke lidhje. Nuk ka rėndėsi vetėm tė ēfarė madhėsie janė tė brendshmet e saj, a zhvishet lehtė ose ēfarė ngjyre kanė, apo nga cili materiali janė etj...

Puhia ka pėrgatitut njė material ku sqaron se a ndikon veshja intime tek karakteri i femrave?! Veshjet demode, ato qė u ngjajnė veshjeve tė gjysheve, bartin vajzat tė cilat nuk i kushtojnė kujdes “bukurisė sė jashtme”. Ato i duan tipat intelektualė, meshkujt me tė cilėt kanė ēka tė bisedojnė. Veshjeve intime “nuk u kushtojnė kujdes”, sepse pėr to mė shumė rėndėsi ka ajo qė vjen pas zhveshjes.

Brekėt me porosi do t’i hasni te vajzat e hareshme, tė ēiltra dhe me shpirt rinor, vashėza qė kanė plot ”elan”. Ndonėse ka raste kur femrat e tilla nuk e vėnė nė vend tė parė qėllimi vetėm t’ju gėzojnė, por edhe qė diēka t’ju komunikojnė.


Tė tejdukshme veshin femrat tė cilat kanė mendim tė lartė pėr veten, para sė gjithash, pėr trupin e vet. Kėnaqen me atė qė shohin nė pasqyrė dhe nuk u vjen turp, apo mezi presin qė ato t’ia tregojnė partnerit, trasmeton Puhia.

Brekė klasike tė bardha nga pambuku veshin vajzat tė cilat janė tė hapura dhe tė sinqerta, ndėrkaq tė njėjtėn gjė e kėrkojnė edhe nga partneri. Emocionet i vėnė nė vend tė parė, mirėpo edhe seksit i kushtojnė rėndėsi, pa marrė parasysh qė veshjet intime nuk janė edhe aq seksi.


Dantellat, fjongot, lulet... janė pėr femrat romantike tė cilat dėshirojnė ta kėnaqin partnerin. Pos veshjeve qė bien menjėherė nė sy, ato do t’ju “shėrbejnė” edhe me qirinj aromatikė, errėsim tė dhomės dhe me muzikė tė qetė.

Veshjet nga sateni apo mėndafshi, i veshin damat qė kanė shije tė sofistikuar. Ato joshin nė mėnyrė suptile, por shkojnė deri nė fund. Edhe pse veshja e tyre nuk bie nė sy menjėherė, vetė ato lėnė pėrshtypje tė mirė dhe vėshtirė ėshtė pėr t’i harruar, kini kujdes kėtė gjė. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com