Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Shpenzoi 200.000 dollarė qė​ t’i ngjajė​ njė kukulle! :O

Shpenzoi 200.000 dollarė qė​ t’i ngjajė​ njė kukulle! :O
Publikuar: 13/11/15; 10:49

Cassandra Cass, njė transeksual amerikan, ka shpenzuar 200 mijė dollarė pėr tė ngjarė me personazhin e famshėm tė filmave tė animuar, Jessica Rabbit. I lindur mashkull 37 vjet mė parė, i rritur nė Iowa nė njė familje me tre vėllezėr, Cassandra ka shumė vlerėsim pėr gruan seksi tė lepurit Roger.

“Isha njė fėmijė rreth viteve ‘80-‘90 dhe pėr mua Jessica Rabbit ishte njė femėr perfekte: me flokė perfekt, makiazh perfekt dhe jetė perfekte. Ajo ishte ajo qė unė doja tė bėhesha dhe ishte edhe njė mėnyrė pėr tu larguar nga jeta mizėri qė bėja nė adoleshencė”, ka treguar pėr kamerat e televizionit “Botched”, nė Amerikė.

Fillimisht mjekėt ia refuzuan transformimin pėr shkak tė situatės shėndetėsore, por mė pas ai i bindi. “E vetmja gjė qė nuk kam bėrė ėshtė zemra”, nisi tė bėjė shaka Cassandra Cass.

Pasi iu nėnshtrua terapisė hormonale, bėri ndėrhyrje kirurgjikale qė i kushtuan rreth 150 mijė dollarė. Transeksuali ndryshoi gjithēka nė trupin e tij pėr shkak tė gjinisė, si rritjen e gjoksit, fundshpinėn, hoqi mollėn e Adamit, bėri buzėt, zvogėloi hundėn e tė tjerė. Prej vitesh, ajo punon si modele dhe aktore.

Cassandra tashmė ka probleme me rrugėt e frymėmarrjes dhe mjekėt i kanė thėnė qė duhet tė bėjė njė operacion tė ri, pėr t’i zgjeruar hundėn. “Nėse duan tė mė zmadhojnė hundėn nė mėnyrė qė tė marr frymė lirisht, unė nuk pranoj. Kjo nuk bėn pėr Jessica Rabbit. Bukuria ėshtė njė fuqi dhe unė kėtė e kam mėsuar vite mė parė”.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com