Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ I propozon pėr martesė nė 365 ditė tė vitit (Video)

I propozon pėr martesė nė 365 ditė tė vitit (Video)
Publikuar: 10/11/15; 09:51

Ky djalosh i ka dhuruar tė fejuarės sė tij surprizėn mė tė bukur tė jetės, duke i bėrė njė propozim pėr martesė qė e kishte pėrsėritur ēdo ditė nė mėnyrė tė fshehtė pėr 365 ditė tė vitit, duke regjistruar ēdo ditė pyetjen e lodhshme “Dėshiron tė martohesh me mua?”.

Siē ka raportuar dhe DailyMail, krijuesi i videos ėshtė Dean Smith, dhe marrėsja ėshtė e fejuara e tij Jennifer Kessel. Falė dhe ndihmės sė disa familjarėve tė vajzės dhe miqve tė pėrbashkėt, propozimi zyrtar u bė nė njė plazh ku prindėrit e saj i kanė treguar nė njė tablet mesazhin qė Dean kishte regjistruar pėr tė ēdo ditė tė vitit.

Propozimi i fshehtė ka qėnė nė ēdo ditė tė vitit me pyetjen e famshme dhe datėn nė fund tė saj. Kėshtu Jennifer ka parė 365 propozime tė Dean nė dush, nė tavolinė, nė makinė, kudo ku ai i kishte filmuar. E kur video arrin nė datėn e fundit Jennifer i kėrkohet tė kthejė kokėn pas, ku Dean shfaqet sėrish me pyetjen e famshme dhe i ulet nė gjunjė. E sigurisht qė pėrgjigja ėshtė “Po”.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com