Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ “Ti ngjan me... mua”! Neil Douglas & Robert Stirling :O

“Ti ngjan me... mua”! Neil Douglas & Robert Stirling :O
Publikuar: 31/10/15; 12:00

Neil Douglas po bėhej gati tė fluturonte nga Londra nė Galway, por nė momentin kur shkon nė avion pėr t’u ulur nė vendin e tij, zbulon diēka tė jashtėzakonshme.

Ai me kokėn poshtė i kėrkon udhėtarit pranė tij qė tė lirojė pak rrugėn, por kur ngre kokėn thotė vetėm njė fjalė. “Oh dreq...”, nė atė moment Douglas zbulon se njeriu qė ishte pranė vendit tij ishte identik si ai.

“Pastaj filluan tė qeshurat, nė tė vėrtetė tė gjithė udhėtarėt po qeshnin me tė madhe. Ne bėmė njė selfie dhe kaq. Por, ku shkova nė hotel, shoh qė edhe ai ishte nė tė njėjtin hotel nė Galway. E pabesueshme.”, rrėfen Douglas.

Njeriu qė ngjante me tė ishte Robert Stirling nga Londra, ndėrs Douglas, qė punon si fotograf dasmash, ėshtė nga Glasgou.

Fotoja bėri xhiron e botės, me reagime shumė tė bukura nėpėr rrjete sociale. Sidoqoftė, Douglas dhe Stirling shkuan edhe nė njė lokal irlandez pėr tė pirė nga njė birrė, ndėrsa thonė se tash e tutje do tė jenė miq.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com