Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ “Tė varfėrit duhet ta ndajnė tė njėjtėn grua”!

“Tė varfėrit duhet ta ndajnė tė njėjtėn grua”!
Publikuar: 28/10/15; 10:07

Njė profesor kinez ekonomie ka hedhur idenė se meshkujt e varfėr tė Kinės duhet tė mblidhen sė bashku dhe tė ndajnė tė njėjtėn bashkėshorte.

Xie Zuoshi, profesor nė Universitetin e Financės sė Zhejiangut, e ka bėrė kėtė propozim tė ēuditshėm nė blogun e tij personal, pas publikimit tė disa statistikave qė parashikonin se Kina do tė kishte 30 milionė meshkuj mė shumė se femra nė vitin 2020.

Postimi i profesorit, qė tashmė ėshtė fshirė, ėshtė parė nga mė shumė se 3 milionė njerėz.

“Tė pasurit do tė gjejnė grua pasi mund ta pėrballojnė, por si do i bėhet me tė varfėrit? Njė zgjidhje ėshtė qė tė bėhen bashkė e tė gjejnė njė grua tė pėrbashkėt. Ka plot vende tė varfra, ku disa vėllezėr ndajnė tė njėjtėn grua dhe jetojnė shumė tė lumtur”, shkruan profesori.


/SHQIP/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com