Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Ndodhė edhe kjo! Nė dasėm me certifikatė virgjėrie :O (Foto)

Ndodhė edhe kjo! Nė dasėm me certifikatė virgjėrie :O (Foto)
Publikuar: 22/10/15; 11:13

Njė nuse iu prezantua tė atit nė dasmėn e saj me “certifikatė pastėrtie” pėr tė provuar qė ėshtė e virgjėr. Brelyn Bowman i tha dokumentit tė atit tė saj, i cili ėshtė njė pastor, para se tė bashkohej me bashkėshortin e saj Timothy, transmeton Puhia.

Nė certifikatė konfirmohej se “cipa e saj e virgjėrisė” ishte e paprekur, duke cituar njė pasazh tė Biblės, qė disa tė krishterė e interpretojnė si udhėzim pėr tė mos bėrė seks para martesės.

Zonjusha Bowman u pėrball me kritikat online, ku disa e kanė konsideruar tė ēuditshme zgjedhjen e saj pėr tė ndarė detaje kaq intime tė jetės seksuale me tė atin. Dokumenti ėshtė firmosur nga vetė nusja dhe gjinekologu i saj qė ka bėrė ekzaminimin pėr tė vėrtetuar virgjėrinė.


/SHQIP/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com