Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Sinatra: Donte ta shpėtonte Marilyn Monroe​ duke e martuar atė!

Sinatra: Donte ta shpėtonte Marilyn Monroe​ duke e martuar atė!
Publikuar: 19/10/15; 11:03

Njė biografi e re e Frank Sinatras thotė se kėngėtari legjendar dėshironte tė shpėtonte Marilyn Monroe duke u martuar me tė.

“Sinatra: The Chairman” ėshtė volumi i dytė i biografisė sė James Kaplan pėr kėngėtarin. Pavarėsisht disa gjėrave, thotė se Sinatra kishte njė fiksim me Monroe dhe shpjegon se sa e mundur ėshtė qė Sinatra tė jetė babai i Ronan Farrow.

Mes viteve, Sinatra dhe Monroe kanė pasur disa takime tė fshehta, por nė 1961 u duk sikur gjėrat po bėheshin serioze mes tė dyve. Ka raportime tė ndryshme se kush prej tė dyve e dėshironte mė shumė kėtė gjė. Nė kėtė libėr, Kaplan, thotė se menaxheri i talentuar Milt Ebbins, ka thėnė se Sinatra e dashuronte atė mė shumė.

“Nuk ka dyshime se Frank kishte rėnė nė dashuri me Marilyn”, thotė Ebbins. Por tė tjerė persona thonė se bukuroshja bjonde ishte dėshpėruar qė tė martohej me legjendėn e muzikės.

Jo shumė larg divorcit tė Monroe me Joe DiMaggio, Sinatra dhe njė lojtar bejzbolli u dehėn dhe pėrfunduan duke thyer njė derė, duke pritur qė tė gjenin aktoren duke fjetur me njė burrė tjetėr, shkruan Kaplan.

Pėr habi tė tyre, ata gjetėn Florence Katz, 35 vjece nė atė kohė, e cila u tmerrua nga tė dy burrat, sipas librit tė Kaplan. Ata pėrfunduan duke i paguar Katz plot 7 mijė dollarė.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com