Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Meshkujt me mjekrėn dhe mustaqet tė ēuditshme nė botė!

Meshkujt me mjekrėn dhe mustaqet tė ēuditshme nė botė!
Publikuar: 05/10/15; 11:31

Kohėt e fundit janė shtuar shumė meshkujt qė mbajnė mjekėr tė dendur, por konkurrentėt e Kampionatit Botėror tė Mjekrės dhe Mustaqeve janė tė njė niveli krejt tjetėr nė krahasim me ata qė shohim rrugėve.

Mjekra tė “argjendta” tė bėra me majė dhe mustaqe me forma nga mė tė ndryshmet kanė lėnė gjyqtarėt e kėtij kompeticioni me gojė hapur.

Mė shumė se 300 meshkuj nga e gjithė bota u mbodhėn nė fshatin piktoresk tė Leogangut nė Austri pėr tė krahasuar mjekrat e tyre tė ndėrlikuara.

Kampionati Botėror i Mjekrės dhe Mustaqeve ėshtė mbajtur pėr herė tė parė nė vitin 1990 dhe ēdo vit ndryshon vendin e organizimit. Zotėrinjtė konkurrojnė nė 16 kategori, ku 3 janė kryesoret: mustaqe, mjekėr e pjesshme dhe mjekėr e plotė.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com