Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Kur shoqėrohesh nė altar nga dy baballarėt! (Foto)

Kur shoqėrohesh nė altar nga dy baballarėt! (Foto)
Publikuar: 01/10/15; 10:05

Njė moment prekės pėr tė gjithė tė pranishmit nė dasmėn e Brittany Peck. Nė njė moment babai i saj ndalon dasmėn dhe nė vend krijohet tension. Askush nuk e dinte se ēfarė ndodhi derisa panė tė atin e nuses tė vinte bashkė me njerkun e saj.

Nė momentin qė ishte duke shqoėruar vajzėn drejt altarit, Todd Bachman ndalon dhe shkėputet nga ceremonia. Askush nuk e dinte se ēfarė ishte duke bėrė, rrėfen fotografia e dasmės, pas postimit tė fotove nė profilin e saj nė Facebook.

Todd Bachman, babai i Brittany iu afrua njerkut tė saj Todd Cendrosky. E kapi pėr dore dhe i tha nėse mund ta shoqėronin bashkė vajzėn drejt altarit. “Dhe t’i ke ndihmuar nė rritjen e saj”, i tha i ati. Nusja ishte mjaft e emocionuar, ndėrsa tė gjithė tė ftuarit shpėrthyen nė lot.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com