Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Fejohet me tė dashurėn pas vdekjes! :O

Fejohet me tė dashurėn pas vdekjes! :O
Publikuar: 26/09/15; 11:53

Njė i dashur zemėrthyer vendosi tė fejohej me tė dashurėn e tij pas vdekjes dhe tė postojė nė rrjetet sociale foton me unazėn e fejesės nė gishtin e partneres sė tij.

Abigail Hall, 18 vjeē, ndėrroi jetė pak kohė pasi kishte nisur studimet nė universitet. Ajo u gjet e vdekur nė apartamentin e saj papritur.

Josh Thompson, i dashuri i saj udhėtoi menjėherė nga Korfuzi nė Britaninė e Madhe dhe me lejen e prindėrve tė vajzės kėrkoi qė tė fejohej me tė.

“Fjalėt nuk mund ta pėrshkruajnė dashurinė qė kam pėr tė. Ajo ishte arsyeja qė zgjohesha ēdo mėngjes. Faleminderit tė gjithėve pėr mbėshtetjen qė po i jepni familjes sė Abbie-t dhe mua. Jeta nuk do tė jetė mė kurrė si mė parė, ndaj duhet ta mbėshtesim njėri-tjetrin”, shkruan Josh.

18-vjeēarja nga Doncaster-i sapo kishte nisur studimet pėr shkenca biomjekėsore nė Universitetin Hallam nė Sheffield. Ajo u gjet e pajetė ditėn e mėrkurė nė apartamentin e vet. Policia beson se vdekja ka qenė natyrale dhe se nuk bėhet fjalė pėr njė krim.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com