Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ Shfrytėzoni verėn pėr ta gjetur pasionin me partnerin tuaj?!

Shfrytėzoni verėn pėr ta gjetur pasionin me partnerin tuaj?!
Publikuar: 08/09/15; 10:33

Organizojeni me intimitetin tuaj njė “udhėtim tė shkurtėr” (Kontaktojeni agjensionin tuaj tė preferur: Airtour: 038 22 66 36, www.airtour.net) dhe njė lojė dashurie, e cila do tė jetė nė gjendje tė pėrmirėsojė lumturinė tuaj nė ēift. Luftoni rutinėn duke rinovuar jetėn nė ēift falė fuqisė sė stinės sė verės, e cila stimulon dukshėm dėshirėn erotike

Luftoni rutinėn duke rinovuar jetėn nė ēift falė fuqisė sė stinės sė verės, e cila stimulon dėshirėn erotike, ju fton tė zhvisheni dhe tė shijoni magjinė e momentit.

Cili ėshtė gabimi mė i madh i njė marrėdhėnieje tė gjatė nė ēift?

Tė menduarit pėr tė ardhmen dhe shijimi i paktė i sė tashmes. Ja se pėrse hapi i parė ėshtė tė zhvisheni nga kuptimi i detyrės, tė rigjeni kėnaqėsinė epidermike tė lėkurės sė lakuriqtė e tė mėsoheni tė argėtoheni pėrsėri, duke e “ngacmuar” partnerin tuaj.

Kaloni njė fundjavė nė vetmi

A mund tė rigjehet afėrsia pėrmes njė largimi tė pėrkohshėm apo shumė tė shkurtėr mes partnerėve? Po, ėshtė e mundur, sepse formimi i njė ēifti kalon nėpėrmjet aftėsisė pėr tė gjetur vetveten, pėr t’u frymėzuar nė gjetjen e njė hapėsire, ku mund tė kultivohen miqėsitė sė bashku me marrėdhėnien e vetmisė. Ndaj, kalimi i njė kohe pa partnerin do tė rindezė dėshirėn pėr t’u parė, pėr tė ndarė atė ēka keni jetuar dhe pėr tė qenė sėrish sė bashku.

Lėkurė nė lėkurė

Nė verė, zhveshja nuk ėshtė aspak problem: hiqen rrobat dhe me ato edhe barrierat me tjetrin. Kontakti epidermik ėshtė njė forcė e lashtė e lidhur direkt me dėshirėn. Kujdesuni pėr trupin tuaj me vajra aromatikė dhe skrabe natyralė: do tė ulė rezistencėn tuaj, duke ju ndihmuar tė largoni turpin dhe sikletin. Krijoni situata intimiteti me partnerin, ku mund tė rigjeni kėnaqėsinė pėr tė qėndruar lėkurė mbi lėkurė. Qėndrimi lakuriq ėshtė njė faktor shumė i rėndėsishėm pėr marrėdhėnie seksuale tė mira.

Eros nė ujė

Lėvizjet e lehta dhe pa gravitet trupi tė zhytur nė ujė, japin menjėherė njė ndjesi pushimi tė madh. Shfrytėzoni pushimet nė det ose njė natė nė pishinė, pėr tė rigjetur shijen e pushimeve: duke qėndruar tė pėrqafuar dhe shumė pranė njėri-tjetrit, pasioni do t’ju pėrfshijė patjetėr.

Ftesė pėr dy

Sikur vetėm njė herė tė vetme, mos pėrfshini fėmijėt nė njė plan tuajin: zgjidhni njė moment tė gjithin pėr vete, larg nga vendet e zakonshme dhe sjelljet e pėrditshme. Kur njė ēift jeton bashkė prej shumė kohėsh, ekziston njė dėshirė ekstreme pėr qetėsi.

Gjeni hapėsira relaksi ku mund tė eksperimentoni emocionet tė cilat ju kanė bashkuar kur jeni njohur, pėr tė rinovuar magjinė. Ėshtė e rėndėsishme tė krijoni njė distancė nga e pėrditshmja, e cila shpesh herė shkatėrron dėshirėn seksuale dhe rrit tendencėn pėr bėrjen e programeve pėr tė ardhmen, duke mos jetuar padyshim tė tashmen.

Mundohuni t’i bini nė sy partnerit

Vini nė lojė partnerin me momente tė vogla tė “kėqija”. Bėni dush me portėn e banjės hapur, ose kaloni nėpėr kuzhinė lakuriq, teksa visheni. Po kėshtu vėshtrojeni thellė nė sy kur ai bėhet gati pėr tė dalė. Kėto janė gjeste tė thjeshta, tė cilat mund tė bėhen sjellje tė afta pėr tė aktivizuar dhe mbajtur tė gjallė jetėn erotike mes jush.

Kushtimi i vėmendjes sė pėrditshme nė marrėdhėnien nė ēift, ėshtė njė ushtrim dashurie, i cili aktivizon erosin, rrit intimitetin dhe ju shpėton nga mėrzitjet.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com