Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PARTNER \ “Feminizmi ėshtė terrorizėm”!!!

“Feminizmi ėshtė terrorizėm”!!!
Publikuar: 28/08/15; 11:01

Feminizmi ėshtė njė lėvizje qė pėrpiqet prej vitesh pėr tė mbrojtur dhe siguruar liritė dhe tė drejtat e femrave dhe kundėrshtarėt i ka tė shumtė.

Sė fundmi, dikush ka ndėrmarrė njė nismė pėr tė klasifikuar feminizmin si terrorizėm, Shkruan Change.org

Petitioning Its Time To Class Feminism As a Terrorist Group

Puhia.com: Nė faqen e njohur tė peticioneve online, “Change.org” ėshtė ngritur njė peticion ku kėrkohet firmosja e tij pėr t’i dhėnė fund “sulmeve ndaj meshkujve dhe femrave pėr mėnyrėn dhe zgjedhjet qė ata bėjnė nė jetė”.

“Ėshtė koha qė t’i japim fund femrave qė po u bėjnė lavazh truri femrave tė tjera duke u ngulitur nė kokė qė ato janė viktima”, thuhet mes tė tjerave nė pėrshkrimin e peticionit, trasmeton Puhia.com

Ajo qė ėshtė mė e ēuditshme ėshtė se peticioni ėshtė nismė e njė gruaje, ose tė paktėn kėshtu pretendohet. Peticioni ėshtė krijuar nga Janet Wilkinson, qė thotė se ėshtė nga Spanja, por duke qenė se, si emri ashtu edhe mbiemri nuk tingėllojnė fare spanjollė, dyshohet fort se identiteti i pėrdorur ėshtė i rremė.

Peticioni duket se ėshtė nė rrugė tė mbarė pėr tė arritur objektivin pėr firmosjen e tij nga 7500 persona. Deri mė tani 5300 janė nėnshkruesit e tij.


/Change/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com