Ditë e enjte , 22 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

MJEKËSI \ Nė QKUK pėrfundon operacioni i tumorit nė mėlēi ;)

Nė QKUK pėrfundon operacioni i tumorit nė mėlēi ;)
Publikuar: 04/12/15; 10:17

Nė Klinikėn e Kirurgjisė tė Qendrės Klinike Universitare tė Kosovės (QKUK) ėshtė kryer operimi i tumorit tė mėlēisė tek pacienti Ibush B (1949).

Pacienti ishte hospitalizuar nė Klinikėn e Kirurgjisė mė datėn 23 nėntor dhe ishte vėrtetuar se kishte tumor tė mėlēisė me dimensione 15x10 cm

“Ekipi operatorė nė pėrbėrje tė Dr. Floren Kavaja, Dr. Bedri Braha, dr. Arsim Ajeti, me asistim edhe tė dr. Muhamet Musa, specializant, dr. Shpresa Hasimja, specialist e anesteziologjisė dhe ekipi pėrcjellės nė pėrbėrje edhe tė instrumentarve e teknikėve tė anestezionit, Afėrdita Gllavica , Kumrije Mjaku dhe Luljeta Bėrbatovci”, njofton QKUK.

“Pacienti pas operacionit ka gjendje mė tė mirė shėndetėsore dhe po vazhdon tė mjekohet nė repartin e Kirurgjisė Abdominale. I njėjti pacient, ishte operuar muaj mė parė si rast urgjent nga tumori i kollonit dhe ky ėshtė intervenimi i dytė pėr heqje tė tumorit”.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com