Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

KUZHINA \ Si tė gatuajmė njė medalion viēi me mustardė ;)

Si tė gatuajmė njė medalion viēi me mustardė ;)
Publikuar: 20/11/15; 11:10

Pėrbėrėsit:

  • 4 Fileto ose medalion viēi
  • 1 qep
  • 2 lugė mustardė
  • 1 gotė verė e bardhė
  • krip dhe piper i zi
  • pak gjalpė i qarėt (gjalp i shkrirė i kulluare nė napė)

Metoda e pėrgtitjes:

Shkrini pak gjalp dhe vendosni medalionėt tė skuqen nga tė dyja anet.Shuajeni me verė tė bardhė.Kur vera tė jet avulluar hiqini medalionėt, kriposini dhe ruajini mėnjane me letėr alumini sipėr qė tė rrin tė butė. Ndėrkoh prisni qepėt nė feta tė holla. Dhe vendosini te i njėjti tigan qė skuqet mishin. Kavardisini nė zjarrė tė ulėt dhe shtoni pak ujė qė tė gatuhen. Kur tė jen tė zbutura mjaftueshėm shtoni mustardėn dhe medalionet e viēit. Lėrini qė gjithė aromat tė pėrzihen me njėra tjetrėn, shtoni pak krip nėse ka nevoj pėrsėri dhe piper tė zi. /Adda's/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com