Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

KUZHINA \ Si tė gatuajmė njė patėllxhanė me djath tė bardhė dhe sheg ;)

Si tė gatuajmė njė patėllxhanė me djath tė bardhė dhe sheg ;)
Publikuar: 19/10/15; 10:47

Pėrbėrėsit:

  • patėllxhanė
  • djath i bardhė
  • 1 thelpi hudhėr
  • pak vaj ulliri ekstra i virgjėr
  • kripė dhe piper i zi
  • njė tufė e vogėl me koper

Metoda e pėrgatitjes:

Ndani patėllxhanėt nė dyshe dhe bėni disa tė prera sipėr tyre. Vendosini nė njė tavė me letėr furre poshtė dhe sipėr spėrkatini me pak kripė, piper tė zi dhe vaj ulliri. Vendosini tė piqen nė 180° derisa sipėrfaqa e tyre tė jet bėrė e kuqerremtė. I duhen rreth 20 minuta

Vendosini nė njė pjatė servirje ku do shkėrmoqni sipėr djath tė bardhė, shtoni koper tė grirė imėt dhe shegėt.

Aromantizoni disa lugė vaj me njė hudhėr tė shtypur me shtypėsen e sajė, pėrzijeni mirė dhe shtoni pak sipėr patėllxhanit. Ju bėftė mirė ... /Adda's/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com