Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

KUJDES \ Muskuj me steroideve apo natyrale!? (Video)

Muskuj me steroideve apo natyrale!? (Video)
Publikuar: 09/05/16; 10:16

Rich Piana ėshtė njė “bodybuilder” qė gjithēka nė jetėn e tij e ka me tepri: shtėpi tė mėdha, vakte tė mėdha dhe muskuj gjigandė. Problemi qėndron se edhe sasitė e steroideve qė merr ai pėr tė pasur muskuj tė tillė, janė tė mėdha.

Shumė kolegė i kanė bėrė thirrje nė Youtube qė tė ndalojė menjėherė marrjen e steroideve pėr shkak se janė tė rrezikshme pėr shėndetin, por Piana, edhe pse e di shumė mirė rrezikun, thotė se ėshtė i lumtur me jetėn e tij dhe rrugėn qė ka zgjedhur.

Qė nė moshėn 11-vjeēare ka nisur me peshėngritje dhe kur mbushi 15 vjeē konkurroi pėr herė tė parė nė garat zyrtare. Duke qenė se nuk pati shumė sukses, nisi tė merrte steroide dhe qė atėherė nuk ka ndaluar mė.

“Nėse doni tė mos pėrdorni steroide, mos i pėrdorni. Nuk ka arsye qė tė dėmtoni trupin tuaj. Por, nėse doni tė bėheni njė “bodybuilder” profesionist, duhet t’i pėrdorni me patjetėr. Nuk keni zgjidhje. Unė nuk kisha zgjidhje, por jam i lumtur me jetėn time dhe nuk dua tė ndryshoj asgjė”, shpjegon Piana.

Piana, 45, who currently weighs around 310lbs (pictured with wife Sara), openly admits using steroids since age 18 and has even go as far as posting his drug-taking schedules online

Rich Piana, from Los Angeles, California, has a simple motto: 'Whatever it takes.' And if your goal is to build an insanely huge body, then of course that means you take steroids

During his competitive years, Piana estimates that he was using up to $2,500 worth of growth hormone each month, which does not include the money he spent on steroids

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com