Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

KUJDES \ Kur miqėsia nis nė kopėsht dhe “trashėgohet” te fėmijėt

Kur miqėsia nis nė kopėsht dhe “trashėgohet” te fėmijėt
Publikuar: 21/12/15; 02:41

Tė moēmit thonin dikur se, kush gjen njė mik, gjen njė thesar. Linda dhe Ami e vėrtetojnė plotėsisht kėtė. Ato kanė njė miqėsi tė hershme, qė nis nė vitin 1982.

Janė njohur nė kopėsht nė moshėn 3-vjeēare, kur ishin ende fėmijė, ndėrsa gjatė viteve ishin tė pandashme, duke shoqėruar njėra-tjetrėn nė tė gjitha fazat e shkollimit.

Sigurisht qė miqėsia e tyre ka pasur edhe momente tė vėshtira, por nė sajė tė komunikimit pėr ēdo gjė, konfliktet janė sheshuar shpejt.

Sot, tė dyja janė tė martuara, por miqėsia e tyre ėshtė “trashėguar” edhe te fėmijėt. Sa herė dalin nuk harrojnė, qė t’i marrin me vete, duke u dhėnė njė model miqėsie tė vėrtetė.

Por cili ėshtė sekreti i miqėsisė sė tyre tė gjatė?

A ėshtė sot e vėshtirė tė kesh miqėsi tė sinqertė?

Sa mė shumė kalon koha, aq mė shumė dy mikeshat e dikurshme tė kopshtit lidhen shpirtėrisht me njėra-tjetrėn, duke trasmetuar tė njėjtat vlera miqėsie si dikur.


/SHQIP/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com