Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

KUJDES \ Ja si duhet tė​ hedhni lėngun e frutave nė gotė?! (Video)

Ja si duhet tė​ hedhni lėngun e frutave nė gotė?! (Video)
Publikuar: 04/12/15; 10:41

Nėse deri tani thjesht keni hapur tapėn dhe keni hedhur lėngun e frutave nė gotė nga kutia e saj, ėshtė njė mėnyrė e gabuar.

Ky mund tė duket si veprimi mė i lehtė, po gjithmonė kur dėshironi tė pini njė gotė nė mėngjes ndodh tė spėrkateni, nė duar nga lėngu, apo tė bjerė mbi tavolinė e nė dysheme. Dhe kėshtu dhe dita e njeriut mė optimist nis me njė katastrofė.

Por njė truk i vogėl do ju shpėtojė jetėn dhe humorin. Zakonisht ne hapim tapėn dhe e hedhim lėngun direkt nė gotė. Nė kėtė mėnyrė ai do tė gurgullojė pėrsėri nė kutinė e kartonit duke spėktuar gjithēka.

Pra, ėshtė njė mėnyrė e gabuar. Lėngu duhet tė derdhet mbi pjesėn e sipėrme tė kartonit nė gotė, duke e bėrė kėtė proces mė tė lehtė. Videoja e kėtij truku ėshtė publikuar nė YouTube nga CrazyRussianHacker, duke bėrė jetėn mė tė lehtė me disa truke tė vogla.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com