Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

KUJDES \ Ka frikė nga gjilpėrat, mirpo ėshtė mbushur me tatuazhe! (Foto)

Ka frikė nga gjilpėrat, mirpo ėshtė mbushur me tatuazhe! (Foto)
Publikuar: 30/11/15; 11:05

Edhe pse ėshtė e tmerruar nga gjilpėrat, Brittany Allsop ėshtė e mbuluar nga koka te kėmbėt me tatuazhe.

22-vjeēarja australiane ka nisur tė vizatojė trupin e saj qė nė moshėn 16-vjeēare me qėllim qė tė mbulonte shenjat qė kishte dhe qė ishin burim talljesh nga ana e shokėve tė saj.

Beautiful body art: Brittany Allsop, 22, was crowned Miss Ink Australia 2015 in November

“Kam njė lėkurė shumė tė ndjeshme ndaj pickimeve tė insekteve. Kėmbėt mė bėheshin shumė keq dhe mendova t’i mbuloja me tatuazhe”, thotė Brittani, e cila ėshtė fituese e Miss Tatuazhi nė Australi.

More than just art: Mrs Allsop said she used to get picked on when she was younger for the scars she had on her legs as a result of a mosquito bite allergy

Boosting self-esteem: Miss Ink Australia judges the women on four categories - daywear, swimwear, formal wear and talent - as well as tattoo quality

Future goals: Mrs Allsop hopes to return to stage after the birth of her baby, the Newcastle resident is currently 15 weeks pregnant

Body confidence: ‘I used to say I would get tattooed one day and cover my scars,' she said

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com