Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

KUJDES \ Ja si pėrballen nėnat me fėmijet e tyre ēdo ditė!

Ja si pėrballen nėnat me fėmijet e tyre ēdo ditė!
Publikuar: 27/11/15; 10:24

Nėse tė gjithė do tė ishin tė sinqertė dhe do tė postonim “jetėn e vėrtetė” nė Instagram, atėherė aplikacioni pėr shpėrndarje fotosh do tė ishte shumė mė interesant.

Me kėtė nė mendje, revista e femrave “Real Simple” ka hapur njė llogari tė quajtur “Gratė nė jetėn reale”, ku postohen foto tė situatave nė tė cilat pėrballen nėnat ēdo ditė.

Fotot janė shumė tė bukura, nga fėmijė qė ngecin nė tualete, ēanta tė kthyera pėrmbys, mure qė papritmas kanė marrė njė ngjyrė tjetėr apo edhe kuzhina qė ėshtė shndėrruar nė njė rrėmujė tė vėrtetė.

Lori Leibovich nga revista “Real Simple” deklaroi pėr “Huffington Post” se “njerėzit kanė nevojė qė tė postojnė gjėra nga jeta e vėrtetė dhe tė ērrėnjosin perfeksionin nga rrjetet sociale”.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com