Ditë e enjte , 22 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

KUJDES \ Kujdes Alkoholit! Kur t’ju del pija, ėshtė vonė :O

Kujdes Alkoholit! Kur t’ju del pija, ėshtė vonė :O
Publikuar: 05/11/15; 10:40

Konsumimi i alkoolit nė njė masė tė madhe apo sistematikisht mund tė sjellė pasojė tė rėnda pėr shėndetin tuaj. Por ajo qė ka pėrjetuar njė person nga Swansea, Uells, ėshtė vėrtetė e veēantė.

Ai ka vendosur tė flasė pėr pėrvojėn aspak tė kėndshme pas njė nate konsumi pa masė tė alkoolit nė prani tė shokėve tė tij.

“Nuk mė kujtohet asgjė nga ajo natė, por kur u zgjova nga gjumi nė mėngjes pash fytyrėn time nė pasqyrė dhe ēuditėrisht kisha tė vizatuara njė palė syze nė fytyrė. Mendova se do tė ishte bojė stilolapsi, por nuk ishte kėshtu. Mė kishin bėrė tatuazh dhe unė nuk mund ti hiqja mė. Nuk mė kujtohet asgjė pasi isha nė gjendje tė dehur”, shprehet personi, i cili nuk preferon tė identifikohet.

Kjo sigurisht qė ishte e tepėrt, pasi shpesh ai tallej nga persona tė ndryshėm. Kėshtu qė vendosi ta hiqte tatuazhin e shpifur mbi fytyrėn e tij. Edhe pse pas trajtimit me laser pjesa mė e madhe ėshtė larguar nga fytyra, kanė ngelur ende disa shenja. Megjithatė ky person ėshtė i lumtur qė deri diku e largoi kėtė njollė nė fytyrėn e tij, ndėrsa tashmė ka vendosur qė tė mos e teprojė mė me alkoolin.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com