Ditë e diel , 01 maj 2016 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Flori thotė: “trupin e ke t'bukur, ftyrėn e ke edhe mė bukur” (Video)

Flori thotė: “trupin e ke t'bukur, ftyrėn e ke edhe mė bukur” (Video)
Publikuar: 06/03/14; 16:10

Sot ėshtė publikuar kėnga e paralajmeruar ditė mė parė e Flori Mumajasit, me njė videoklip tė mrekullueshėm dhe me sekuenca tė “nxehėta” ;)

Flori Mumajasi Ke Flori Threedots Three Dots

Kėnga pėrmban mė pak tekst, si cdo here qė jemi mėsuar me Florin, dhe ėshtė mė shpėrthyese, pėrmbanė beat mė shumė qė tė ju lėvizė trupin pėr tė kėrcyer sa herė qė e dėgjoni.

Flori Mumajasi Ke Flori Threedots Three Dots

Pėr zėrimin ėshtė kujdesur vetė kantautori Flori Mumajesi ndėrsa pėr videoklipin ėshtė perkujdesur ekipa e “Threedots Shpk”, siq duket kėnga do tė shėndrrohet nė njė HIT.

Flori Mumajasi Ke Flori Threedots Three Dots

Vdeoklipi pėrmbanė detaje pak ca erotike qė nuk janė parė mė parė tek ndonjė videoklip shqiptarė, ėshtė pėrdorur njė frymė e re qė do tė thyejė "Tabu", ashtu siē di tė bėjė Flori ;). Mė poshtė mund ta keni mundėsinė ta shiqoni edhe vetė videoklipin e Flori Mumajasit - Ke:

/Puhia.com/

Diskuto:
 » Të fundit nga rubrika:
Bleona Qereti pėrkrah aktorit rus, a do tė bėjė seks si me Van Damin? (Foto)Ardian Bujupi dhe Dalool publikojnė klipin e tyre: “Na jena njo” (Video)Dafina Zeqiri e sinqertė: Ky videoklip i imi nuk mė pėlqen! (Video)Upsss, Rita Ora dhe motra e saj pozojnė thujase nudo! (Foto)Rita rikthehet pėr xhirimet e “Fifty Shades Darker” (Foto)Ja kėngėa e re​ e Calvin Harris dhe Rihannės (Video)Vedati i Stupcave “niset” drejt “liberalizimit”! (Video)Rona heq rrastat pas 13 vitesh, nuk e besoni si duket tash! (Foto)Kėngėtarja moldave kopjon Erėn, ia merr kėngėn dhe klipin! (Video)Elvana Gjata mosmirėnjohėse! (Foto)Kujt i thotė Flori “Tė mendojė njėsoj si ditėn e parė kur e dashurova” (Foto)Ilda Bejleri siē nuk e keni parė asnjėherė! (Foto)Genta Ismajli, shkėmben puthje me njė modele! (Foto)Kur Ledri Vula shfaqet me kėngė tė vjedhur!!! :O (Video/Audio)Rita Ora shfaqė​ linjat nė setin e ri fotografik ;) (Foto)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Ariel Winter

Ariel Winter

Aktorja Ariel Winter ka lindur nė vitin 1998 nė Los Angeles tė SHBA-sė. Ajo ka debutuar me rolin e saj Alex Dunphy nė serialin Modern Family...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com