Ditë e premte , 29 prill 2016 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Arilena Ara, vjen me “Aeroplan”

Arilena Ara, vjen me “Aeroplan”
Publikuar: 27/02/14; 10:43

Arilena Ara, dje ka publikuar videoklipin e saj tė parė nė YouTube tė quajtur “Aeroplan”.

Ajo ishte fituese e X Factor Albania 2, siq duket bukuroshja ka vazhduar karierėn e saj, duke publikuar dhe video projektin e saj tė parė tė quajtur “Aeroplan”.


Videoklipi ėshtė mjaftė ritmik, ajo shfaqet e fuqishme nė skenė ;). Ajo treguon se i ka tė gjitha predispozitat pėr t’u shndėrruar nė njė yll tė madh tė skenės muzikore shqiptare.

Diskuto:
 » Të fundit nga rubrika:
Elvana Gjata mosmirėnjohėse! (Foto)Kujt i thotė Flori “Tė mendojė njėsoj si ditėn e parė kur e dashurova” (Foto)Ilda Bejleri siē nuk e keni parė asnjėherė! (Foto)Genta Ismajli, shkėmben puthje me njė modele! (Foto)Kur Ledri Vula shfaqet me kėngė tė vjedhur!!! :O (Video/Audio)Rita Ora shfaqė​ linjat nė setin e ri fotografik ;) (Foto)Ja reagimi i Beyonce​ pėr skandalin e “Lemonade” (Foto/Video)Ja lidhja e Dafina Zeqirit me boksierin Ilir Latifi (Foto)Soni dhe Gena vijnė sė shpejti me klip (Video)Me kė e ka Yllka Kuqi, “Sa shumė dhemb dashnija”? (Foto)Afrona dhe Blero provokativ nė shtrat nė sesionin e ri! (Foto)Rita Ora: “Becky”? Ja e vėrteta! (Foto)"Hotter Than Hell", nesėr nga Dua Lipa (Foto)“Kings”​ quhet kė​nga e shumė​ pritur e Ledri Vula ;) (Video)Sonte, Vjollca Llapashtica vjen me koleksion dhe dyqan tė ri (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Ariel Winter

Ariel Winter

Bukuroshja dhe aktorja, Ariel Winter ka lindur nė vitin 1998 nė Los Angeles tė SHBA-sė. Ajo ka debutuar me rolin e saj Alex Dunphy nė serialin Modern Family...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com