Ditë e premte , 06 maj 2016 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Hakmarrja e Michelle Obamas (Foto)

Hakmarrja e Michelle Obamas (Foto)
Publikuar: 20:14; 14/12/13

Nė ditėt e fundit, Ēifti i Parė amerikan ėshtė bėrė temė e faqeve tė thashethemeve sa i pėrket jetės sė tyre intime.

Gjatė ceremonisė pėrkujtimore tė Nelson Mandelas, u spekulua se presidenti Barack Obama kishte flirtuar me kryeministren daneze, Helle Thorning-Schmidt dhe pastaj Zonja e Parė, Michelle Obama, e ka detyruar atė qė ta ndėrrojė vendin.

Nė fotografi shihet presidenti i SHBA-ve duke qeshur me Thorning-Schmidt, pranė tė cilės ishte ulur dhe njėherėsh ia kishte qitur dorėn mbi sup. Kurse prapa Barackut shihet Michelle aspak e kėnaqur me atė qė sheh.


Ndėrsa tani, njė tjetėr fotografi ka nxitur spekulime rreth Ēiftit tė Parė. Fotografia e publikuar nė internet shfaq Zonjėn e Parė amerikane e cila ia ka vėnė dorėn mbi gjunjė ish-presidentit amerikan, Bill Clinton, tė cilit duket se i pėlqen ky gjest.

Nuk dihet ku dhe kur ėshtė bėrė kjo fotografi, por ka marrė mijėra komente. Shumė prej tyre besojnė sė ēifti Obama ka probleme martesore, ndėrsa ka edhe tė tillė qė thonė se ata po e tradhtojnė njėri-tjetrin. /Telegrafi/

Diskuto:
 » Të fundit nga rubrika:
Vedati i “Stupcave” emėrohet “Ambasador nderi” i Kosovės (Foto)Ja kush po ia prek gjoksin Rita Orės!!! :O (Foto)Kur Leonora Jakupi i refuzonte vizat pėrmes kėngės (Video)Ja ky ėshtė videoklipi i Getinjos dhe Mozzik-ut: “Tony Montana” (Video)Ja pika e dobėt e Noizyt?! (Foto)Gjiko me femėr seksi paralajmėron projektin e ri (Foto)Befasohet Dua, fansi bėn tatu fytyrėn e saj! (Foto)Genc Prelvukaj, shprehet i revoltuar me kė​tė​ koment! (Foto)Ja emri i vėrtetė i Dhurata Dorės?! (Foto)Aktori shqiptar sė shpejti nė film me Will Smith (Foto)Ja video e re e Enca Haxhia, ēfarė bėn ajo! :O (Video)Aurela Hoxha shfaqet me trupin e saj si peshk :O (Foto)Rita Ora me nėnėn duken si shoqe! :O (Foto)Gjyste Vulaj me skena tė nxehta nė klipin e ri! :O (Video)Njė tjetėr fakt qė Rita Ora nuk ėshtė “Becky” (Foto)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Jessica Walsh

Jessica Walsh

Dizajnerja Jessica Walsh ka lindur nė tetor tė vitit 1986 nė New York tė SHBA-sė. Ajo ka debutuar me kampanjen e parė tė saj pėr Heineken nė vitin 2010 nė SHBA...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com