Ditë e martė , 24 maj 2016 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Fotot e reja nga filmi i fundit i Di Caprios (Foto\Video)

Fotot e reja nga filmi i fundit i Di Caprios (Foto\Video)
Publikuar: 12:30; 29/11/13

Janė publikuar foto tė reja nga filmi mė i fundit i regjisorit Martin Scorsese me titull ‘The Wolf Of Wall Street’ (Ujku i Uoll Stritit), ku protagonisti kryesor Leonardo Di Caprio duket se po e shijon nė maksimum jetėn.

Aktori 39-vjeēar interpreton nė kėtė film rolin e Jordan Belfort, njė shitės aksionesh i korruptuar. Filmi ku interpretojnė edhe Matthew McConaughey e Jonah Hill bazohet nė njė histori tė vėrtetė.


Regjisori Scorsese ka pranuar tė heqė disa skena erotike sipas ‘The Hollywood Reporter’.

Kjo ka bėrė qė filmi tė shkurtohet nė “vetėm” 2 orė e 59 minuta. Ky ėshtė filmi mė i gjatė i Martin Scorsese. Mė parė rekordin e mbante filmi ‘Casino” me 2 orė e 58 minuta.

/TCH/

Diskuto:
 » Të fundit nga rubrika:
Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)Era Istrefi, performon live para publikut Francezė! (Video)Mė seksi dhe mė​ tė bukur se Luana vė​shtirė​ tė​ gjeni! (Video)Beatrixi takon njė person tė afėrt tė Kim Kardashian! (Foto)Si mendoni ju? A kanė domethėnie tekstet e kėngėve sot? (Video)Eliona, sharmante dhe seksi! (Foto)A do tė pranonin aktorėt e “O sa Mirė” qė tė luanin nė filma pornografikė? (Video)Pendohet aktorja shqiptare qė e puthi nė gjoks kolegen?! (Foto)Konfirmon para tė gjithėve, Blero mė 21 qershor publikon projektin e tij tė vitit (Foto)Gent Fatali, shumė​ shpejt me projekt tė​ ri ;) (Video)Njė ndėr duetet e para tė Dafina Zeqirit, shikoni si dukej atėherė! (Video)Getoar Selimi​, paralajmėron “hitin” e radhės, sėrish bashkėpunim?! (Foto)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Kyle Sandilands

Kyle Sandilands

Kyle Dalton Sandilands ėshtė kėngėtarė dhe TV prezantues i lindur nė korrik tė vitit 1971 nė Brisbane tė Australis. Ai ka debutuar me emisionin e tij atraktivė: The Kyle & Jackie O Show on Sydney's Radio Show...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com