Ditë e martė , 03 maj 2016 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Nora tė rikthehet nė Kėnga Magjike

Nora tė rikthehet nė Kėnga Magjike
Publikuar: 15:43; 20/10/13

Kėngėtarja shqiptare, Nora Istrefi, ka arritur qė tė bind Ardit Gjebrean pėr t’u rikthyer nė festivalin e muzikės moderne shqiptare, Kėnga Magjike.

Nora, e cila ishte pjesė e njė bashkėpunimi me Linda Halimin disa vite mė parė, kishte marrė njė penalizim prej 10 vitesh mos pjesėmarrjeje nė kėtė festival pėr shkak tė vonesave pėr provat zyrtare.
Sidoqoftė, ky penalizim, duket se ėshtė larguar pėr kėngėtaren SEX-i.

Sipas emisionit Prive nė Klan Kosova, Nora ka arritur tė bind Ardit Gjebrean qė tė shpėrfill dėnimin dhe ta pranojė atė nė edicionin e sivjetmė tė kėtij festivali.

Nora nė Kėnga Magjike besohet se do tė paraqitet me njė kėngė tė punuar nga Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi.

/Telegrafi/

Diskuto:
 » Të fundit nga rubrika:
D.u.d.a dhe Lyrical Son realizojnė klipin e ri (Video)Nuk do tė besoni kush janė zėrat e fuqishėm prapa hitit “Fenix” (Video)Sfilitet Miranda Kerr! (Foto)Kim Kardashian tregon dekoltenė, burri rri me kokėn ulur pas saj! (Foto)Scherzinger, mahnit admiruesit e Instagram-it me linjat seksi! (Foto)Ja ky ė​shtė​ ndryshimi i aktorit Johnny Depp ndėr vite! (Video)Rita, shfaqet nė foto me Beyoncen me njė mbishkrim: “Familja” :O (Foto)Bleona Qereti pėrkrah aktorit rus, a do tė bėjė seks si me Van Damin? (Foto)Ardian Bujupi dhe Dalool publikojnė klipin e tyre: “Na jena njo” (Video)Dafina Zeqiri e sinqertė: Ky videoklip i imi nuk mė pėlqen! (Video)Upsss, Rita Ora dhe motra e saj pozojnė thujase nudo! (Foto)Rita rikthehet pėr xhirimet e “Fifty Shades Darker” (Foto)Ja kėngėa e re​ e Calvin Harris dhe Rihannės (Video)Vedati i Stupcave “niset” drejt “liberalizimit”! (Video)Rona heq rrastat pas 13 vitesh, nuk e besoni si duket tash! (Foto)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Indila

Indila

Adila Sedraia, e ashtuquajtura Indila, ka lindur nė vitin 1984 nė qytetin e Parisit tė Francės. Ajo ėshtė kėngėtare dhe multi-instrumentaliste profesionale ku ka debutuar edhe si knėgėtare e sopranos...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com