Puhia.com powered by:   MARKETING...

VIP \ Getoar Selimi GETI E Nxonme

Publikuar: 22:40; 30/09/13

Getoar Selimi reperi m i prfolut shqiptare GETI vjen me video klipin m ri E Nxonme

E Nxonme sht knga e cila flet pr nj aventur dashurie, ku nj femr tradhton t dashurin e saj pr Getin dhe vazhdon aventurn me t dyt.

Sidoqoft, ajo q shohim tekstualisht n kt kng dallon vizualisht.
Videoklipi i punuar nga Imagine Creative shfaq Getin si multi-milioner mbi atin e hotelit Swiss Diamond dhe me veshje karakteristike e ambient mbretror.

Kngn e kan punuar producentt shqiptar, krijuesit e hitit Fenix, Zzap dhe Chris.

Nga: Telegrafi

Diskuto:
 » Të fundit nga rubrika:
Argjentina, ashtu si nuk e keni par asnjher m pare! (Foto)Kalendari i nxeht i ish-konkurrentes s Big Brother (Foto)Stresi, ja fotoja q nuk do t postonte kurr (Foto)Eliza Dushku, me k fle?! (Foto)Policia Shqiptare ndshkon iljetn?! (Foto)SEX-y Minogue, s shpejti me nj videoklip shum seksi!VIP-at n selfie perfekte apo rroft Photoshop-i?! (Foto)Tom Cruise prgjonte Nicole Kidman (Foto)Nna e Adelina Ismajlit dshmon n rastin Sekiraqa (Foto)Silva Gunbardhi: Po jam shtatznReagon Shaqiri: Jam single!? (Foto)Chloe super SEX-y n plazh :O (Foto)Nora, vozit edhe kur sht n telefon?! (Foto)Eleganca e Agnesa Vuthaj ;) (Foto)Veturn BMW t Fjolla Morins e merr flaka?! :(

PASSCARD

Rebecka Skiold-Nielsen

Rebecka Skiold-Nielsen

Bukuroshja dhe modelja, Rebecka Skiold-Nielsen sht nga Suedia, ajo ka lindur n vitin 1993 n qytetin e Stockholmit. Ajo ka debutuar qysh n moshn e hershme n agjensionin e mods: MiLK Management London...

Video e ditës:
Moti aktual në PRISHTINË:
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.

All right reserved
Copyright © 2010 by Puhia.com