Ditë e hn , 02 maj 2016 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Getoar Selimi GETI E Nxonme

Getoar Selimi GETI E Nxonme
Publikuar: 22:40; 30/09/13

Getoar Selimi reperi m i prfolut shqiptare GETI vjen me video klipin m ri E Nxonme

E Nxonme sht knga e cila flet pr nj aventur dashurie, ku nj femr tradhton t dashurin e saj pr Getin dhe vazhdon aventurn me t dyt.

Sidoqoft, ajo q shohim tekstualisht n kt kng dallon vizualisht.
Videoklipi i punuar nga Imagine Creative shfaq Getin si multi-milioner mbi atin e hotelit Swiss Diamond dhe me veshje karakteristike e ambient mbretror.

Kngn e kan punuar producentt shqiptar, krijuesit e hitit Fenix, Zzap dhe Chris.

Nga: Telegrafi

Diskuto:
 » Të fundit nga rubrika:
Bleona Qereti prkrah aktorit rus, a do t bj seks si me Van Damin? (Foto)Ardian Bujupi dhe Dalool publikojn klipin e tyre: Na jena njo (Video)Dafina Zeqiri e sinqert: Ky videoklip i imi nuk m plqen! (Video)Upsss, Rita Ora dhe motra e saj pozojn thujase nudo! (Foto)Rita rikthehet pr xhirimet e Fifty Shades Darker (Foto)Ja knga e re​ e Calvin Harris dhe Rihanns (Video)Vedati i Stupcave niset drejt liberalizimit! (Video)Rona heq rrastat pas 13 vitesh, nuk e besoni si duket tash! (Foto)Kngtarja moldave kopjon Ern, ia merr kngn dhe klipin! (Video)Elvana Gjata mosmirnjohse! (Foto)Kujt i thot Flori T mendoj njsoj si ditn e par kur e dashurova (Foto)Ilda Bejleri si nuk e keni par asnjher! (Foto)Genta Ismajli, shkmben puthje me nj modele! (Foto)Kur Ledri Vula shfaqet me kng t vjedhur!!! :O (Video/Audio)Rita Ora shfaq​ linjat n setin e ri fotografik ;) (Foto)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Ariel Winter

Ariel Winter

Aktorja Ariel Winter ka lindur n vitin 1998 n Los Angeles t SHBA-s. Ajo ka debutuar me rolin e saj Alex Dunphy n serialin Modern Family...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com