Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ēfarė nė tė vėrtet mėndojnė femrat pėr SEX-in

Ēfarė nė tė vėrtet mėndojnė femrat pėr SEX-in
Publikuar: 02:07; 07/11/13

Se si nė tė vėrtetė ndihėn fėmrat pėr seksin? E shijojnė seksin? Apo vetėm luajn ashtu ngase partneri dėshiron njė gjė tė till? Dhe sa shpesh fėmrat dėrgojnė mesazhe seksi?


Disa fėmra mendojnė qė bisedat lidhur pėr mardhėnjėt e tyre seksuale janė gjėra shumė private dhe kėshtu qė nė shumė raste, ato edhe nuk i zbulojnė tregimet e tyre seksuale, si dhe preferencat e tyre seksuale, tė cilat kanė dėshirė t’i bėjnė me tė dashurit e tyre, dhe kėto lloj tė fėmravė konsiderohen shumė tė mbyllura sa i pėrket jetės sė tyre seksuale.


Poashtu kėto fėmra janė tė pėrmbajtura edhe sa i pėrketė dėrgimit tė mesazheve me pėrmbajtje seksuale dhe gjėra tė tjera rreth seksit, tė cilat do tė ndikoni nė jetėn e tyre private, pra janė tipe tė mbyllura dhe jeta seksuale e tyre ėshtė shumė private. 

Grupi tjetė i fėmrave janė shumė tė hapura nė kėtė drejtim, jo vetėm jetėn e tyre seksuale por edhe nė gjėra tė tjera janė shumė tė hapura, de bisedat e tyre nuk kanė dallim se a janė dukė biseduar me shoqe apo me shok, sepse ato konsiderojnė gjė normale ngjarjet dhe gjėrat tė cilat i bėjnė sėbashku me tė dashurin edhe gjėra tė tjera seksuale, kėshtu qe kėto lloj fėmrave nuk e kanė farė problem, tė flasin deri ne detaje me tė vogla rreth seksit, poshtu edhe dėrgimit tė teksteve seksuale nė celular apo nė ndonjė email.

Kėto femra edhe nė bisedat me shoqe nuk dallojne nga shprehit e tyre, se a janė meshkuj apo femra, duke nxjerrur fjalė , qė pėr dikėnd do duken shumė tė pista, por pėr ato janė shprehje normal dhe ditore. 


Edhe pse mardhėnjet seksuale janė pjesė tė pandashme tė jetės sonė, pėr disa fėmra ato konsiderohen shumė gjėra intime dhe private, pėr t’i biseduar mė tė tjerėt kėto gjėra, ndėrsa pėr disa fėmra tė tjera, tė cila edhe shpesh herė e quajn vetėn e tyre tė “civilizuar”, mardhėnjėt e tyre seksuale, dhe mėnyra ė bėrjės sė tyre, format dhe detaje tė tjera tė seksit, ato i konsiderojnė si gjėra shumė normal edhe poashtu gjėra pėr tė cilat mund t’i bisedojmė me cdo kėnd dhe nė cdo vend, poashtu edhe fjalori i tyre me shprehje seksuale, duket sė ėshtė nė rregull cdo gjė me tė.
Nga tė dy grupet e fėmravė, e rendėsishme ėshtė se kanė deshirė dhe bėjnė mardhėnjė seksuale.

/AskMan/

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com